Voľný čas

Zimná záhrada a detský kútik

Zimná záhrada v dnešnej dynamickej a hektickej dobe ľudom umožňuje bez obmedzenia svojho komfortu, ocitnúť sa v ktoromkoľvek ročnom období uprostred prírody. Hosťom poskytuje príjemné miesto na relaxáciu s výhľadom na potok Štiavnica a vstup na terasu ktorá je obklopená tatranskou prírodou. Súčasťou zimnej záhrady je aj detský kútik s hračkami, skladačkami, omaľovánkami a penovými kockami.

Spoločenská miestnosť

V prípade zlého počasia je hosťom k dispozícii aj priestranná spoločenská miestnosť v ktorej sa nachádza biliardový stôl, TV so sedením, stolný tenis s raketami a loptičkami a pre skupinky priateľov stolný futbal ktoré sú pre našich hostí zadarmo. V prípade potreby je možné spoločenskú miestnosť využiť aj na menšie konferencie, školenia alebo firemné akcie.

Detské ihrisko a altánok s grilom

Na zábavu pre deti je k dispozícii aj vonkajšie detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami a bránkami. Športové náčinie ako lopty alebo bedminton si môžete zadarmo zapožičať na recepcii. Pri penzióne sa nachádza aj priestranný altánkom s grilom ktorý dotvára príjemnú dovolenkovú atmosféru.

Požičovňa bicyklov

Milovníkom výletov do okolia či cykloturistiky ubytovaným v našom zariadení ponúkame zapožičanie pánskych a dámskych bicyklov priamo v požičovni bicyklov a kolobežiek SKI NIŇAJ. V Jánskej doline a jej okolí sa nachádza množstvo cyklotrás s prekrásnymi scenériami.  Informácie o  cyklotrasách na Liptove najdete na http://www.cyklisticke.trasy.sk/liptov .

Cenník požičovne bicyklov:

Požičanie bicykla na 1 hodinu2,50 €
Požičanie bicykla na pol dňa (cca 4 hod.)7,00 €
Požičanie bicykla celý deň10,00 €