Voľný čas

Zimná záhrada a detský kútik

Zimná záhrada v dnešnej dynamickej a hektickej dobe ľudom umožňuje bez obmedzenia svojho komfortu, ocitnúť sa v ktoromkoľvek ročnom období uprostred prírody. Hosťom poskytuje príjemné miesto na relaxáciu s výhľadom na potok Štiavnica a vstup na terasu ktorá je obklopená tatranskou prírodou. Súčasťou zimnej záhrady je aj detský kútik s hračkami, skladačkami, omaľovánkami a penovými kockami.

Spoločenská miestnosť

V prípade zlého počasia je hosťom k dispozícii aj priestranná spoločenská miestnosť v ktorej sa nachádza biliardový stôl, TV so sedením, stolný tenis s raketami a loptičkami a pre skupinky priateľov stolný futbal ktoré sú pre našich hostí zadarmo. V prípade potreby je možné spoločenskú miestnosť využiť aj na menšie konferencie, školenia alebo firemné akcie.

Detské ihrisko a altánok s grilom

Na zábavu pre deti je k dispozícii aj vonkajšie detské ihrisko s pieskoviskom, preliezkami, hojdačkami a bránkami. Športové náčinie ako lopty alebo bedminton si môžete zadarmo zapožičať na recepcii. Pri penzióne sa nachádza aj priestranný altánkom s grilom ktorý dotvára príjemnú dovolenkovú atmosféru. Naši hostia môžu zadarmo využívať vonkajší areál Penziónu Horec s detským ihriskom a s relaxačnou zónou.

  • Vonkajší areál
  • detské preliezky
  • detské ihrisko
  • exteriér